FK-RASZTER Építő Zrt.
3533 Miskolc, Felsőszinva u. 73.
Tel.: 46/531-800

25 éve működő magyar tulajdonú építőipari fővállalkozó és generálkivitelező vállalat keres munkatársat
az alábbi munkakörben

Munkahelyi mérnök

budapesti és miskolci főmérnökségre

Feladatok:

  • a munkahelyen az építésvezető munkájának támogatása
  • részvétel az ütemtervek készítésében
  • egyeztetések lebonyolítása megrendelővel, tervezővel, alvállalkozóval
  • részvétel a koordinációs értekezleteken
  • baleset és környezetvédelem betartása
  • anyagszükségletek kiszámítása ütemtervezéssel, rendeléssel
  • részvétel az átadás-átvételi eljárásokon
  • megvalósulási dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő, vagy építészmérnök)
  • számítógép erős felhasználói szintű ismerete
  • „B” kat. jogosítvány
  • határozott agilis személyiség

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bérezés
  • stabil, hosszú távú vállalati háttér
  • előrelépési lehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • laptop, mobil telefon munkavégzéshez

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc, Budapest