A Strong & Unique Kft.
Samsung mobiltelefon üzletágát képviselő,
Magyarországi hálózata munkatársat keres

Mobiltelefon szervizvezető

munkakörbe, budapesti márkaszervizébe

    A szervizvezető felelősségi köre kiterjed a szerviz mindennapi felügyeletére, a napi feladatok szervezésére és a csapat hatékony vezetésére.

Ideális jelölt:

  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat mobiltelefon szerviz területen – olyan munkakörben, ahol a vevőközpontúság, a kommunikáció és a szervezés, tervezés kiemelt szerepet kapott
  • Olyan fiatalos, energikus, de határozott stílus, ami inspirálja, motiválja a csapatot
  • Kiváló kommunikációs képességek: tudja megtalálni a hangot a fiatal csapattal és az ügyfelekkel egyaránt
  • Képes alkalmazkodni egy erősen dinamikus, folyamatosan változó környezethez, mind időbeosztásban, mind szervezettségben
  • Teljes mértékben magáénak érzi a vevőközpontúságot és a szervizt
  • Alapszinten tud angolul
  • Panaszok, reklamációk hatékony kezelése
  • Kiváló kommunikációs és ügyfélcentrikus készség
  • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak

Feladatai továbbá:

  • Megtervezi, koordinálja és ellenőrzi a szerviztechnikusok munkáját, felügyeli és ellenőrzi az alkatrészek megrendelését
  • Mobiltelefonok és tabletek bevizsgálása, hibafelmérése
  • Mobiltelefonok és tabletek garanciális és garancián túli szakszerű javítása
  • Szükséges alkatrész igények felmérése
  • Közreműködés a folyamatos szervizfejlesztésben
  • Rugalmas hozzáállás, vevőorientált fellépés
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzésére
  • Hatékony, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Adminisztráció, napi, heti, havi zárások, riportok ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki / Elektronikai végzettség előnyt jelent
  • Informatikai ismeretek, tapasztalatok előnyt jelentenek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Szisztematikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Jó kézügyesség
  • Készség a csapatmunkára
  • MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Szerviztechnikai képzések
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest