Értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    Red Products Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Lövőház utca

  • Fizetés

    Jutalék

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • >10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • üzleti ügyfelek részére történő mobil és vezetékes szolgáltatás ajánlatadása, szerződéskötés
  • keresztértékesítés, kapcsolattartás a meglévő céges ügyfelekkel
  • potenciális ügyfelek felkeresése kis- és középvállalati szegmensben
  • alkalmanként hideg hívás portfólió bővítés céljából
  • ügyfélkezelés adminisztrációs feladatainak elvégzése

Elvárások

  • Minimum 10 éves munkaviszony
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Kreatív, megfontolt gondolkodás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • IT vagy műszaki végzettség
  • IT vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs termékek ismerete
  • Szóban és írásban jól kommunikál
  • Kollégáival, ügyfelekkel könnyen megtalálja a közös hangot
  • Nyitott az új feladatokra, törekszik a fejlődésre

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony, alapbér + jutalék
  • telefon saját használatra
  • laptop
  • multinacionális háttér, állandó képzések
  • fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk a Vodafone Partnereként kis és középvállalkozások kiszolgálásával, egyedi ajánlatok készítésével, meglévő ügyfelek kapcsolattartásával foglalkozik.
Állandó, összeszokott csapatunkat bővítenénk üzletkötői munkakörben.
Munkavégzés helye Budapest, 2. kerület, Lövőház utca (nem a Mammut!)