Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Minőségügyi mérnök

    Eger/Maklár

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. A Boschnál új rendszerek, összetevők és technológiák kidolgozásán, elemzésén és továbbfejlesztésén fáradozunk. Célunk egyszerű: jobbá tenni az életet. A Robert Bosch Automotive Steering Kft. egri és maklári gyára autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a világ 109 járműgyártójának, személygépjárművek és tehergépjárművek számára egyaránt.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • Kapcsolattartás más Bosch gyárak minőségbiztosítási termékfelelősével
  • Aktív részvétel a projektekben
  • Auditokra való felkészülés és részvétel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Késztermék első mintázás támogatása (státusz és projekt időterv nyomon követése)
  • Gyártástámogatás, problémamegoldásban való aktív részvétel
  • Minőségtervezés (P-FMEA; Control Plan; egyéb minőségügyi dokumentációk vezetése
  • Változáskezelés
  • Reklamációk teljes körű kezelése (bedolgozás, jelentés, nyomon követés, vevői portál karbantartása)

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Minőségirányítási végzettség vagy műszaki végzettség minőségirányítási szakirányon
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (SAP, IQRM, QDAS szoftver ismerete előny)
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, Rugalmasság
  • Utazási hajlandóság

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Versenyképes juttatási csomag, önkéntes nyugdíjpénztári tagság és egészségpénztári tagság, ingyenes vagy kedvezményes sportolási lehetőségek, étkezési hozzájárulás, céges szerződéses buszjárat használata, munkába járás költségének támogatása, dolgozói mobiltelefon program, iskolakezdési támogatás, egyéb szociális juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye

Váltsd valóra!

Referenciaszám ASHU_minosegugyi_mernok – Jelentkezz e-mailben.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségügyi mérnök
  • Rövid pozíció név: Minőségügyi mérnök
  • Hirdető cég: Robert Bosch Automotive Steering Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Feladatok: Kapcsolattartás más Bosch gyárak minőségbiztosítási termékfelelősével Aktív részvétel a projektekben Auditokra való felkészülés és részvétel Kapcsolattartás társosztályokkal Késztermék első mintázás támogatása (státusz és projekt időterv nyomon követése) Gyártástámogatás, problémamegoldásban való aktív részvétel Minőségtervezés (P-FMEA; Control Plan; egyéb minőségügyi dokumentációk vezetése Változáskezelés Reklamációk teljes körű kezelése (bedolgozás, jelentés, nyomon követés, vevői portál karbantartása)
  • Elvárások: Minőségirányítási végzettség vagy műszaki végzettség minőségirányítási szakirányon Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat Számítógépes ismeretek (SAP, IQRM, QDAS szoftver ismerete előny) Csapatmunkára való nyitottság Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés Terhelhetőség, Rugalmasság Utazási hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-11