Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában.
Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést.

A vállalat 34 országban van jelen

Közel 29.000 munkavállalót alkalmaz

A győri régió egyik legnagyobb vállalataként
A Dana Hungary Kft. 4 telephelyen közel 700 főt foglalkoztat.

Minőségügyi ellenőr

OFF-HIGHWAY

Főbb feladatok:

  • A gyártósorok termékeinek gyártásközi vizsgálata, végellenőrzése, átvétele
  • A gyártósori operátorok minőségügyi támogatása
  • A gyártósori folyamatok betartásának felügyelete
  • Mérnökségekkel való szoros kapcsolattartás, szükség esetén eszkaláció a megfelelő helyre
  • A gyártósorokon észlelt hibák bemutatása a termelési csoportvezetőknek és dokumentációk készítése
  • A minőségi követelmények teljeskörű képviselete és betartása

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú/technikusi végzettség
  • Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Minőségügyi eszközök ismerete (8D, 5Why, ellenőrzési terv, folyamatábra, halszálka diagram)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (300 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Iskolakezdési támogatás Cafeterián felül
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz a régió egyik legnagyobb és leginnovatívabb cégéhez.
Jelentkezni önéletrajzzal postán vagy a „Jelentkezem” gomb segítségével lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségügyi ellenőr
  • Rövid pozíció név: Minőségügyi ellenőr
  • Hirdető cég: DANA HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: A gyártósorok termékeinek gyártásközi vizsgálata, végellenőrzése, átvétele A gyártósori operátorok minőségügyi támogatása A gyártósori folyamatok betartásának felügyelete Mérnökségekkel való szoros kapcsolattartás, szükség esetén eszkaláció a megfelelő helyre A gyártósorokon észlelt hibák bemutatása a termelési csoportvezetőknek és dokumentációk készítése A minőségi követelmények teljeskörű képviselete és betartása
  • Elvárások: Legalább középfokú/technikusi végzettség Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat előny Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség Precíz, csapatorientált munkavégzés Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook) Minőségügyi eszközök ismerete (8D, 5Why, ellenőrzési terv, folyamatábra, halszálka diagram) Több műszakos munkarend vállalása Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
Állás, munka még: DANA HUNGARY KFT.>