Minőségügyi csoportvezető - széria

Légzsákok és autóbiztonsági berendezések gyártásával foglalkozó iSi Automotive Hungary Kft. bővülő csapatába szombathelyi munkavégzésre munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szériához tartozó minőségügyi mérnök csapat irányítása
  • A minőségügyi mérnökök támogatása a gyártási és vevői minőségügyi tevékenység során – vevői reklamációk, auditok, selejt-csökkentés Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Kapcsolattartás a vevőkkel a meglévő és az új termékeknél, az eredmények prezentálása a vevői auditok alkalmával
  • A minőségügyi mutatók, KPI-ok fejlesztése, javítása
  • Az irányítása alá tartozó mérnökök szakmai fejlődésének biztosítása, tréningek tervezése, koordinálása
  • Elemzésekben való aktív részvétel, azok prezentálása vevők irányába
  • Dokumentáció, riportok készítése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves autóipari gyártási és vevői minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi mérnökök közvetlen vagy szakmai irányításában szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS/IATF
  • Autóipari módszerek, dokumentációk ismerete: PPAP, 8D, 5 WHY, Ishikawa, stb.
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés
  • MS Office, SAP ismeret

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi és szakmailag támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Vépi út 10.

Felkeltette az álláslehetőség az érdeklődésedet?
Hívj minket: +36 30 979 8156 vagy küldd el nekünk az önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.