Kiterjedt hazai- és nemzetközi partnerhálózattal rendelkező, széleskörű szolgáltatási palettát nyújtó, budapesti telephellyel rendelkező gyógyszer-nagykereskedelmi vállalat keres új kollégát

Minőségbiztosító gyógyszerész, felelős személy

pozícióba.

A Minőségbiztosító gyógyszerész feladatai:

  • ellátja a vállalat tevékenységével összefüggő, gyógyszer-nagykereskedelemben jelentkező minőségbiztosítási feladatokat
  • GDP és GMP iránymutatások alapján belső szabályzatok készítése, aktualizálása,
  • részvétel a beszállítók és vevők minősítésében,
  • az alvállalkozói tevékenység minősítésében közreműködés,
  • kockázatértékelésben való részvétel,
  • oktatásokban való részvétel
  • a beérkező gyógyszer- és egyéb szállítmányok ellenőrzése, és megfelelőségük esetén eladható készletbe helyezése;
  • ellenőrzi a beérkező gyógyszer és egyéb szállítmányok szállításának megfelelőségét;
  • a beérkező szállítmányokat minőségértékelés után eladható készletbe helyezi
  • aktívan részt vesz a gyógyszer-nagykereskedelemi tevékenységgel felmerülő (telephely, létesítmény, berendezés, folyamat) validálás, kvalifikálás folyamatában
  • rendszeresen nyomon követi a szakhatóságok, (OGYÉI, EMA) honlapját, és a releváns jogszabályokat
  • részt vesz a vállalat minőségirányítási rendszerének fenntartásában és aktualizálásában;
  • egyéb a minőségbiztosítási vezető/felelős személy által meghatározott munkakörébe tartozó feladatok elvégzése

A Minőségbiztosító gyógyszerész kompetenciái (követelmények, elvárások):

  • gyógyszerész vagy minőségbiztosító szakgyógyszerész végzettség,
  • gyógyszer-nagykereskedelemben, minőségbiztosítás területén szerzett, legalább 1 év gyakorlat
  • legalább kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban,
  • kiváló MS Office használat, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (adatbázis-kezelés);
  • önálló döntéshozatali képesség,
  • gyors, pontos, precíz munkavégzés,
  • proaktív hozzáállás, dinamizmus,
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készség,
  • rendszerszemlélet,
  • logikus, strukturált gondolkodásmód,
  • elemzőkészség.

Előnyt jelent

  • gyógyszergyártásban szerzett gyakorlat,
  • QP tapasztalat

Amit a vállalat kínál:

  • Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Változatos, felelősségteljes munkakör.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.