Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.

Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!
A Ceva-Phylaxia Zrt. jó nevű, elismert és felkészült csapatához Minőségbiztosítási Osztályára keres minőségbiztosító kollégát tojás és szöveti alapú vírus vakcina termelő üzemekhez kapcsolódó QA feladatok ellátására.

Minőségbiztosítási munkatárs (Vírus vakcina termelői üzembe)

Feladatok:

  • az üzemi termelési feladatok nyomon követése és ellenőrzése
  • termelési dokumentáció ellenőrzése
  • gépek és berendezések kvalifikációjának támogatása
  • javaslattétel a folyamatok fejlesztésére
  • folyamatok, eljárások, SOP-k illetve cGMP betartásának biztosítása
  • az üzemi validációs munkákban, auditokon és projekteken való részvétel
  • SOP, PQR írása
  • CAPA, eltérések, változások, reklamációk, OOS –ek kezelése, részvétel a kivizsgálásokban

Elvárások:

  • Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, állatorvos, mikrobiológus, biológus, végzettség,
  • Minimum középfokú tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szabálykövető, pontos munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Mások irányításának képessége, együttműködés társosztályokkal
  • Komplex, széleskörű feladatok menedzselése
  • Műszaki affinitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Biológiai QA vagy termelői területen szerzett tapasztalat
  • QA illetve validálási területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1107 Szállás utca 5.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát levélben vagy a „Jelentkezem” gombon keresztül juttassa el hozzánk „Minőségbiztosítási munkatárs, Vírus vakcina termelői üzem” hivatkozással.