Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Kamatoztasd szakmai tudásod a Mercedes-Benz-nél!

Pályakezdő minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Minőségirányítási folyamatok, irányelvek, eljárások átalakítása és folyamatos fejlesztése
  • Komplex elemzések elvégzése járműveken, alkatrészeken
  • Minőségirányítási módszerek használata (Pl.: Ishikawa, 5Why, 8D)
  • Statisztikai folyamatok tervezése, kiértékelése és elemzése
  • Új eljárások kialakítása a hibaelhárítási folyamat fejlesztésére
  • Minőségügyi témák koordinálása

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Ismeretek a minőségirányítással kapcsolatos folyamatok, eljárások és rendszerek terén
  • Jó német és/vagy angol nyelvtudás
  • Fejlett elemzőkészség és strukturált gondolkodásmód
  • Kezdeményezőkészség és csapatszellem
  • Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások (pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás)
  • Kedvezményes autólízing lehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes nyelvtanulási és sportolási lehetőség

Örömmel fogadjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Mercedes-Benz Manufact. Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségbiztosítási mérnök / Pályakezdő
  • Hirdető cég: Mercedes-Benz Manufact. Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Minőségirányítási folyamatok, irányelvek, eljárások átalakítása és folyamatos fejlesztése Komplex elemzések elvégzése járműveken, alkatrészeken Minőségirányítási módszerek használata (Pl.: Ishikawa, 5Why, 8D) Statisztikai folyamatok tervezése, kiértékelése és elemzése Új eljárások kialakítása a hibaelhárítási folyamat fejlesztésére Minőségügyi témák koordinálása
  • Elvárások: Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok Ismeretek a minőségirányítással kapcsolatos folyamatok, eljárások és rendszerek terén Jó német és/vagy angol nyelvtudás Fejlett elemzőkészség és strukturált gondolkodásmód Kezdeményezőkészség és csapatszellem Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség Utazási hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-11
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 2