Mikrobiológiai analitikus

Főbb feladatok

  • Vízvizsgálatok, környezetmonitorozási vizsgálatok, mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok eredményeinek leolvasása és dokumentálása
  • Laboránsok munkájának ellenőrzése, munkaszervezési feladatok
  • Vizsgálati tervek összeállítása és a mérések koordinálása
  • SOP-ok írása, ellenőrzése és felülvizsgálata

Munkakör betöltésének feltételei

  • Biológus, biomérnök, mikrobiológus vagy élelmiszermérnök diploma
  • Mikrobiológia területén szerzett 2-3 éves tapasztalat, GMP ismeretek
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret (Word, Excel)
  • Megbízhatóság, precizitás, együttműködő képesség, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari folyamatok ismerete
  • Mikrobiológiai identifikálás területén szerzett tapasztalat
  • Sterilitásvizsgálatban szerzett tapasztalat
  • Aszeptikus munkavégzésben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.