PRÜFLAND Kft.
A Prüfland Kft gépek és alkatrészek nagykereskedelmével, valamint permetezőgép vizsgáló mérőberendezések forgalmazásával már több mint 10 éve foglalkozik. Emellett évek óta működő, kiválóan felszerelt növényvédőgép ellenőrző állomásunk -permetezőgépek vizsgáztatásához- mezőgazdasági területen szerzett tapasztalattal és műszaki beállítottsággal rendelkező munkatársat keres.
Munkatársat keresünk

Mezőgazdasági szerviztechnikus

pozícióba.

Feladatok

  • Mobil mérőállomás telepítése, költöztetése
  • Permetező gépek vizsgálata, diagnosztikai mérések elvégzése
  • Kisebb felmerülő problémák kezelése
  • Javítási szaktanácsadás
  • Nyilvántartások naprakészen tartása

Elvárások

  • Műszaki / mezőgazdasági területen szerzett középfokú végzettség
  • Munkagép szervizelésében, mezőgazdasági termelésben, gépüzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny

  • Felsőfokú szakirányú (agrár vagy műszaki) végzettség
  • Permetezőgép üzemeltetésében, szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér.
  • Munkavégzés kiváló minőségű, magas műszaki színvonalú német eszközökkel.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, speciális tudás megszerzése, akár külföldi gyárak meglátogatása.
  • Céges jármű a munkavégzéshez.
  • Rugalmas időbeosztás.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.