Loyal Consulting Business Group Kft.

A Loyal Consulting Business Group Számviteli és Adótanácsadó Kft., több éves multra visszatekinthető Könyvelő Iroda a következő pozícióba várja jelentkezésüket Budapesten, Népligetnél található munkahelyre:

Mérlegképes könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Havi és éves zárások; beszámolók elkészítése
  • Számlaegyeztetések, folyószámla egyeztetések
  • Elektronikus adóbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Folyamatos kapcsolattartás a hivatalokkal
  • A szakmát érintő jogszabályok követése, változások jelzése és javaslattétel
  • A cégvezetés által meghatározott szakmai feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Könyvelő irodában vagy vállalkozói környezetben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Túlóramentes munkaidő;
  • Folyamatos képzések, karrier lehetőség;
  • Szakmai feljődés

Fényképes önéletrajz, motivációs levél fizetés igény megjelölésével és napközbeni elérhetőségekkel, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest, 1087 Könyves Kálmán körút 76.