Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

(16-0173)

pozícióba.

Feladatok:

  • Teljes körű könyelés,
  • Bejövő és kimenő belföldi és külföldi számlák, bank könyvelése,
  • Főkönyvi könyvelés, főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
  • Adóbevallások és beszámolók összeállítása, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Házipénztár kezelése, pénztári számlák könyvelése, költség elszámolások, nyilvántartás, könyvelés,
  • Havi, éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése,
  • Bérszámfejtés,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal.

Elvárások:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus növekvő cégnél.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0173”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.