Learning and development projektmenedzser

  • Cég neve

    NEW LAND MEDIA KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Cégcsoport szintű szervezetfejlesztési koncepció, ütemterv megalkotásában lead közreműködés, rövid és hosszútávú célok, KPI-ok, mérések meghatározása
  • Kommunikációra szakosodott ügynökség (média, kreatív, account, PR, digitális) képzés-fejlesztési koncepciójának kidolgozása, template-ek kialakítása, divízió szintű szakmai célok feltérképezése, megírása, szervezése
  • Szervezeti diagnózis készítése és a diagnózis alapján fejlesztési javaslat összeállítása a vezető és a szervezet számára, folyamatok időszakos felülvizsgálata, javaslattétel a célok mérésére
  • Külső fejlesztésekhez, oktatáshoz kapcsolódó szolgáltatók, partnerek kiválasztásában részvétel, konferenciák és szakmai előadások, szervezetfejlesztési trendek követése
  • Továbbképzések, belső és külső, valamint e-learning képzések tervezése, szervezése, az ezekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Munkakörrel kapcsolatos kompetenciák, szakmai elvárások folyamatokhoz kapcsolódóan skillek megfogalmazása, belső kapcsolatrendszer és hierarchia felépítésnek értékelése szoros együttműködésben a HR részleggel
  • Munkavállalói szakmai felmérések lebonyolítása munkavállalói elkötelezettség, előléptetés, tudást és felkészültséget mérő rendszerek kialakítása, megszervezése

Elvárások

  • Legalább 2-5 éves vállalati kommunikáció, HR, talent menedzsment vagy szervezetfejlesztéshez hasonló területről tapasztalat
  • Felsőfokú, főiskolai vagy egyetemi végzettség humán területen
  • Fejlesztési programok kidolgozásában és megvalósításában szerzett gyakorlat
  • Onboarding program kialakításában szerzett tapasztalat előny

Előnyt jelent

  • Munkajog, HR, pszichológia, kommunikációs szektor ismerete
  • E-learning rendszerek használatában való jártasság
  • Tapasztalat gyakornoki programok vagy duális/kooperatív képzések lebonyolításában és pályázatok előkészítésében
  • Onboarding képzés kialakításában konkrét tapasztalat

Amit kínálunk

  • szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • gyerek- és kutyabarát munkahely
  • pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag: 13. havi fizetés, bejárási támogatás, MBH SZÉP kártya, Medicover egészségbiztosítás
  • céges laptop és telefon
  • home office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát

Céginformáció

Integrált reklám- és médiaügynökség keres az alábbi pozícióra jelöltet:

Érdekel a tudás, szakmai és készségfejlesztés, munkahelyi generációs különbségek, egy cégszintű LandD program felépítése? Téged keresünk, ha fő kompetenciád a munkahelyi elkötelezettség, a különböző karrier orientációk kezelése, egyén és szervezet érdekeinek együttes figyelembevételével egy rendszerszemléletű program kialakítása tudásmenedzsment céllal. Számodra természetes, hogy mindenkinek mást jelent a tudás, a munka vagy akár a siker. Jellemző Rád az asszertív kommunikáció, a megfontoltság és szakmailag felkészült vagy a „start from scratch” változáskezeléssel járó kritikára. Legerősebb skilled a szerveztfejlesztés, projektmenedzsment, az ezzel járó elengedhetetlen precizitás, folyamat- és időmenedzsment. A fejlesztési munkához kapcsolódóan különféle digitális tool-ok használata szintén a működési alapelveid részét képezik. Szívesen mutatod meg készségedet egy reklám- és kommunikációra szakosodott cégcsoport egészét érintő LandD divízió felépítésében szorosan együttműködve vezetőddel, egy stratégia, tool menedzsment és digitális részleg 3 fős szakmai csapat tagjaként.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.