Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ahol a víz ott a Grundfos

Használd a tehetséged - a Grundfosnál!

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban.

A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Lean mérnök - Gyártási folyamatok optimalizálása

Főbb feladatok, munkák:

  • A Grundfos Shop Floor Excellence (GSE) bevezetése a Grundfos Manufacturing Hungary (GMH) szervezetébe
  • Vezető szerep a Lean elemek, folyamatok fejlesztésében, bevezetésében, oktatásában a GMH Lean projektjén keresztül
  • Biztosítani a megfelelő Lean tudást a projekt csapat tagjai számára támogatással és gyakorlati megoldásokon keresztül
  • A Lean project gyárszintű bevezetésének folyamatos nyomonkövetése
  • A Lean fejlesztéssel kapcsolatos Group szintű tevékenységekben való részvétel a nemzetközi csapattal együttműködve

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi műszaki, gépészmérnöki végzettség
  • Min. 2 éves projektvezetési és/vagy csoportvezetői tapasztalat
  • Min. 2 éves Lean gyakorlati tapasztalat
  • Min. 5 éves gyártókörnyezeti és/vagy mérnöki tapasztalat (előny autóipari gyakorlat)
  • SAP ismeret előny
  • Kritikus, szisztematikus gondolkodás
  • Proaktív, önmotiváló, célorientált, változtatásokat kezdeményező személyiség
  • Együttműködési, jó kommunikációs képesség csapatban is
  • Nyitott az új ötletekre
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoport
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek nemzetközi környezetben
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatmunka egy lendületes, fiatalos közösségben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Tatabánya

A Grundfosnál megvannak a válaszok a jövő kérdéseire.
Mi teszünk egy jobb világért! És te?

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva tud!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Grundfos Magyarország Gyártó Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Lean mérnök - Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Rövid pozíció név: Lean mérnök - Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Hirdető cég: Grundfos Magyarország Gyártó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye, Komárom-Esztergom megye
  • Feladatok: A Grundfos Shop Floor Excellence (GSE) bevezetése a Grundfos Manufacturing Hungary (GMH) szervezetébe Vezető szerep a Lean elemek, folyamatok fejlesztésében, bevezetésében, oktatásában a GMH Lean projektjén keresztül Biztosítani a megfelelő Lean tudást a projekt csapat tagjai számára támogatással és gyakorlati megoldásokon keresztül A Lean project gyárszintű bevezetésének folyamatos nyomonkövetése A Lean fejlesztéssel kapcsolatos Group szintű tevékenységekben való részvétel a nemzetközi csapattal együttműködve
  • Elvárások: Főiskolai/Egyetemi műszaki, gépészmérnöki végzettség Min. 2 éves projektvezetési és/vagy csoportvezetői tapasztalat Min. 2 éves Lean gyakorlati tapasztalat Min. 5 éves gyártókörnyezeti és/vagy mérnöki tapasztalat (előny autóipari gyakorlat) SAP ismeret előny Kritikus, szisztematikus gondolkodás Proaktív, önmotiváló, célorientált, változtatásokat kezdeményező személyiség Együttműködési, jó kommunikációs képesség csapatban is Nyitott az új ötletekre Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19