Veszprém megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LABORTECHNIKAI MÉRNÖK - (ANGOL NYELVTUDÁSSAL) FELADATOK

FELADATOK

  • Elvégzi a laboratóriumi méréseket és igény szerint elkészíti a szükséges mérő programot
  • Közreműködik az ellenőrző és teszt készülékek kalibrálási folyamatában
  • Elvégzi a mérőeszközök szabvány szerinti kalibrálását
  • Támogatja a szükséges vizsgálatokat - VDA, VDI sztenderdek szerint
  • Karbantartja a vizsgálati munkautasításokat
  • A szükséges mérésekkel támogatja a gyártási folyamatokat
  • Közreműködik a helyesbítő intézkedések meghozatalában

KÖVETELMÉNYEK

  • Felsőfokú végzettség
  • Mérőlaborban szerzett gyakorlati jártasság ( mérések, tesztek és eszközök)
  • Stabil társalgási szintű angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafetéria
  • Közlekedési költség reális támogatása

EGYÉB INFORMÁCIÓ

  • A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém megye

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LABORTECHNIKAI MÉRNÖK - (angol nyelvtudással), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Vezetők, szakemberek keresése és közvetítése.