A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársakat keres az alábbi pozícióba a diagnosztikai központjának mikrobiológiai laboratóriumába:

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS / MIKROBIOLÓGIAI SZAKASSZISZTENS / ANALITIKUS

FELADATOK

  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése manuálisan és automatákon
  • Szakmai protokollok alapján: vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése, minták előkészítése, feldolgozása
  • továbbá:
  • Vizsgálati eredmények rögzítése jegyzőkönyvekről
  • Mikrobiológiai identifikáló és rezisztencia vagy szerológiai vizsgálatok végzése
  • Laboratóriumi készülékek és műszerek szakszerű kezelése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • Precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság

ELŐNYÖK

  • Egészségügyi végzettség
  • Szakirányú laboratóriumi asszisztens, mikrobiológiai szakasszisztens végzettség
  • Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus
  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

FOGLALKOZTATÁSI FORMA

  • Teljes munkaidős állandó munkaviszony
  • Munkaidő heti 40 óra, napi 8 órában
  • Csúsztatott munkarend, 7.00-20.00 óra között különböző beosztásokban
  • 3 Havi munkaidőkeretben, esetenként hétvégi és ünnepnapi munkavégzéssel

AMIT NYÚJTUNK

    A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.
  • Magyarország legkorszerűbb, legmodernebb laboratóriumi környezetében való munkavégzés a 2019-ben megépült új épületben
  • Legkorszerűbb technológiák használata
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés, betanulási időszak biztosítása
  • Béren kívüli juttatások, karrierút lehetőségek

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • SYNLAB Budapest Diagnosztikai Központ Mikrobiológiai Laboratóriuma
  • 1211 Budapest Weiss Manfréd út 5-7.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Jelentkezését a fizetési igénye, a munkavégzés helye és a megpályázott pozíció megjelölésével.