Laboratóriumi asszisztens

A munkakör célja:

Leendő munkatársunkként feladatod lesz az Eljárásbiztonság-technikai laboratóriumokban a kijelölt kísérletek, vizsgálatok előkészítése és elvégzése. Ebben a változatos és felelősségteljes munkakörben jól kamatoztathatod szaktudásodat és kooperációs készségeidet, a modern eszközöket és fejlett technológiákat mi biztosítjuk hozzá.

A munkahelyről:

A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A kész hatóanyag a gyártást követően jórészt külföldi vevőkhöz kerül, a világ szinte minden tájára.

 A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. Ennek biztosításához létrejött Eljárásbiztonság-technikai laboratóriumok felelnek a kifejlesztett technológiák hőtani, stabilitási, robbanóképességi, biztonságtechnikai vizsgálatainak elvégzéséért.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

  • Fejlesztési tevékenység támogatása

  • Hőtani, stabilitási, robbanóképességi, biztonságtechnikai vizsgálatok elvégzése a legmodernebb folyamatirányított technikai eszközökkel

  • Eredmények folyamatos, szabályszerű nyomon követése, kiértékelése, dokumentálása és összegzése

  • Részvétel új kísérletek, mérési módszerek kifejlesztésében

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Általános vegyésztechnikus végzettség

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • Egyszerre több munkafolyamatra való odafigyelés képessége (megosztott figyelem)

  • Megbízható, precíz és munkakörnyezetére igényes

  • Nyitottság a szakmai fejlődésre és újításokra

  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság, műszerészi affinitás

  • Ha vannak szakmai ötleteid és szeretnéd is megvalósítani azokat

Amit kínálunk:

  • Gyógyszer alapanyag gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben

  • Fiatalos és támogató csapat, jó hangulat

  • Versenyképes alapbér és bónusz

  • Kedvezményes sportolási lehetőség

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)

  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Munkavégzés helye:  Budapest, Újpest

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

A Sanofi 2020-ban is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület