A SINBON Hungary Kft. tajvani vállalat, mely tatabányai gyárában prémium minőségű réz és üvegszálas kábelek konfekcionálásával foglalkozik.  Termékeink a gyógyászat, az autóipar, a megújuló energia, ipari és a telekommunikációs piac részére készülnek.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Könyvelő

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelése
  • Házi pénztár kezelése, könyvelése
  • Költségek, ráfordítások havi terv-tény összehasonlításának elkészítése
  • Aktív részvétel a havi és év végi zárásokban

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • 3-5 év releváns tapasztalat.
  • Stabil MS Office ismeretek.

Előny:

  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett könyvelési tapasztalat
  • Nemzetközi hátterű termelő vállaltnál szerzett könyvelési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet modern menedzsment eszközökkel és fejlődési lehetőséggel
  • Tiszta, világos, csendes munkakörnyezet
  • Rendezett, biztonságos munkahely
  • Változatos munkavállalói kedvezmények

Felkeltettük érdeklődésed?

Ha felkeltettük érdeklődését a “jelentkezem” gombra kattintva várjuk pályázatát!