Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni folyamatos szakmai támogatás mellett? Fontos Neked a stabil vállalati háttér és a hosszú távú karrierlehetőség? Ha igen, várjuk jelentkezésed tapasztalt könyvelő pozícióba.

Könyvelő

Mit biztosít számodra ez a lehetőség?

• Professzionális munkakörnyezetet, céges mobillal és laptoppal
• Hetente 1 nap homeoffice-t
• Élet- és balesetbiztosítást, egészségügyi szolgáltatásokat
• BKK bérletet, cafetéria csomagot
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget, ingyenes továbbképzéseket

Milyen feladatok, kihívások várnak Rád?

• Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
• Zárásokban való részvétel
• Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően
• Adóbevallások készítése
• Hatóságokkal való kapcsolattartás (KSH, NAV, MNB)
• Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, számviteli kérdések megválaszolása

Mi szükséges ahhoz, hogy jó eséllyel pályázd meg a pozíciót?

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van már 2-3 éves tapasztalatod teljes körű könyvelésben
  • Középszinten ismered az angol nyelvet
  • Magabiztos MS Office használat (elsősorban Excel és Word)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület