QUALITAS SYSTEM Kft.
Bővülő csapatunkba

Könyvelő

munkatársat keresünk.
  • A Qualitas System Kft. kis és középvállalkozások Számviteli, adószakértői tevékenységének ellátásával foglalkozik. A cégünk több kis és középvállalkozással dolgozik együtt, a könyvelési portfóliónkban megtalálható építőipari tevékenység, internetes kereskedelem, Mérnöki szolgáltatás, Állatorvosi rendelő, Nyelviskola. A leendő munkatársunknak a fentebb említett tevékenységű cégek könyvelése lesz a feladata, további információt az álláshirdetés tartalmazza.

Főbb feladatok, munkák:

Több kis és középvállalkozás:
  • Bejövő/kimenő számlák könyvelése
  • Könyvelési feladatok ellátása
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Analitikus kimutatások készítése
  • Főkönyvi könyvelés, vezetés az ügyfeleink részére
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önállóság
  • MS Office programcsalád magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nem feltétel a mérlegképes végzettség, de előny. Előfordulhat, hogy az évek alatt megszerzett gyakorlat egy könyvelőirodában többet ér a végzettséget igazoló papírnál
  • FKERES függvény ismerete
  • NOVITAX és Kulcs- Soft könyvelő program ismerete
  • Nyitottság modern könyvelési megoldások elsajátítására, használatára
  • 10 ujjas vakon gépelés felvétel vagy diktálás alapján
  • Angol vagy német idegen nyelvtudás
Fontos számunkra a tartós munkakapcsolat iránti igény, megbízhatóság és elkötelezettség a szakma és a minőségi munkavégzés iránt.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan bővülő ügyfélkörrel rendelkező könyvelő és adóellenőrzési iroda csapatának lehetsz a megbecsült tagja
  • Szakmai tudással arányos bérezés, folyamatos szakmai fejlődés, biztos munkahely, összetartó, lendületes csapat
  • Kulturált környezet, jól felszerelt iroda,
  • Segítő, barátságos kollégák,
  • Részleges távmunka lehetősége.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1141 Budapest, Vezseny utca 4-6.

A fényképes önéletrajzokat a nettó bérigény megjelölésével várjuk.
A bérigény megjelölése nélkül érkező és a hirdetés szempontjából nem releváns pályázatokat nem vesszük figyelembe az elbírálásnál.