Panama Group Kft. (PANAMA-GROUP KFT.)
Csatlakozzon hozzánk

Könyvelő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Banki tranzakciók könyvelése;
    • Folyószámla és főkönyvi számlák rendezése;
    • Beérkező szállítói számlák iktatása, könyvelése;
    • Kimenő számlák készítése, könyvelése;
    • Egyéb könyvelési, pénzügyi feladatban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú iskolai végzettség és pénzügyi- számviteli területen szerzett szakirányú képesítés;
    • Alapvető szoftverkezelési ismeretek (alapszintű MS Word, Excel és Outlook ismeretek);
    • Rugalmasság, nyitottság az új feladatokra;
    • Csapatban gondolkodás képessége;
    • Cselekvőképesség, erkölcsi feddhetetlenséget tanúsító erkölcsi bizonyítvány bemutatása;
    • Munkáltatói előírás szerinti nyilatkozattételi kötelezettség teljesítése.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Általunk forgalmazott divatmárkák termékeiből 50-70% kedvezmény
    • Céges mobiltelefon használat a belső előírásoknak megfelelően;
    • Változatos, szakmai fejlődési lehetőséget kínáló munkakörnyezet;
    • Munka törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős foglalkoztatás;
    • Betanítási időszakban mentori segítség;

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Szentendrei út 89.

Kérjük csatolja szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével