ahc international 1993 óta magas szintű szolgáltatást nyújt a felső- és középvezetők, valamint munkatársak kiválasztásában és közvetítésében, a hazai és nemzetközi ügyfelek kis-, közép,- nagyvállalatok számára

KONYHAFŐNÖK, SÉF

Megbízónk:

    MAGAS SZÍNVONALÚ SZÁLLODA ÉS SZABADIDŐ PARK

Feladatok:

    Megtervezi az étlapot, gondoskodik a szükséges nyersanyagok és eszközök beszerzéséről, összehangolja, felügyeli és ellenőrzi az ételek elkészítését, megszervezi a konyhai munkát
  • Az ételek és receptek összeállítása, élelmiszer- és munkaerő-költségek becslése, élelmiszerkészletek rendelése.
  • Az ételek minőségének figyelése az elkészítés és feltálalás minden fázisában
  • A szakácsok és az ételek készítésében részt vevő egyéb dolgozók munkájának irányítása és koordinálása, eligazítás az ételek készítésével, főzésével, körítésével és felszolgálásával kapcsolatban
  • A készletek, berendezések és munkaterületek felügyelete, hogy azok megfeleljenek az elfogadott szabványoknak
  • Az ételek felszolgálási módjának meghatározása és dekoratív módon történő bemutatása
  • Részvétel a konyhai dolgozók felvételében, a teljesítményük figyelemmel kisérése
  • Igény szerint a különleges ételek és összetett fogások elkészítése, ízesítése és főzése
  • Higiéniai és élelmiszer-biztonsági szabályok ismertetése és betartatása

Elvárások:

  • Szakács végzettség
  • Szállodai, vagy egyéb (rendezvényeket is kiszolgáló) konyha vezetésében megszerzett néhány éves szakmai gyakorlat
  • 5-7 fős csapat irányításában szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • Versenyképes
  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Családias hangulatú munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Kapcsolattartó

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Dorozsmai Réka
ahc international személyzeti tanácsadó
1065 Bajcsy-Zsilinszky út 53.