Készletgazdálkodási gyakornok

Bruttó 1 600 - 1 600 Ft/óra bér

PannonDiák Iskolaszövetkezet

8000 Székesfehérvár

Főbb feladatok, munkák:

  • Riportok futtatása vállalatirányítási rendszerből
  • Ad-hoc,inventory-val kapcsolatos napi ügyek intézése
  • Különböző területekkel való együttműködés
  • Riportok analizálása és a döntéshozatal segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás, főkét írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább heti 2 nap munkavégzés
  • Legalább 1 év (2 szemeszter) gyakornoki idő vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés br. 1600Ft/óra
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek, küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod a megadott email címre! Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)