Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom

Adatrögzítő állások, munkák általános iskolai végzettséggel

6 db találat Szűrés
  • Office Manager

    Magyarország,Budapest,Czuczor utca 6., 2. emelet
    Érdekel egy irodaház teljeskörű menedzselése? Szívesen kipróbálnád magad fontos kapcsolattartóként különböző társosztályok között? Szeretnél meghatározó szerepet játszani az azonnali kiszállítás kiépítésében Magyarországon? Akkor jelentkezz hozzánk Office Manager pozícióra! Munká...
    febr. 12.
  • -Göngyöleg összekészítés
    ma 05:22
  • Számlarögzítő

    2335 Taksony, Wesselényi Miklós utca 34.
    Irodai munkai tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk bővülő csapatunkba. Feladat: központunkba beérkezett számlák - szállítólevelek rögzítése belső rendszerbe, papírok szortírozása.
    febr. 21.
  • Feladatok: - Számlák nyomon követése, iktatása, adminisztrálása - Ügyfél kommunikáció Kezdés: azonnal, heti minimum 30 óra vállalásával, várhatóan 6-8 hétig tart a munkavégzés! Bér: Br. 2000 Ft/óra Helyszín: XIII. kerület Munkaidő: 8:00-16:00 napi 8 órában...
    febr. 21.
  • Angol tolmács (1 hónap)

    2660 Balassagyarmat, Teleki László utca 17.
    A külföldi nemzetiségű kollégák tájékoztatása, velük történő folyamatos egyeztetés a gyárban munkához szükséges fejlődésük elősegítése vizsgáikra való felkészítés
    febr. 13.
  • Partnercégünkhöz a következő két irodai adminisztrátori pozícióba keresünk diák munkatársakat: Te segítenél az iroda adminisztrációs feladatainak ellátásában:  - Főképpen beszerzéssel és adatrögzítéssel foglalkoznál - Heti 2 - 3 napot dolgozhatnál tanulmányaid mellett rugalmasan,...
    febr. 08.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim