BÍRÓ Zrt.
Munkatársat keresünk

Kertészeti munkatárs/ Dísznövénykertész

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    BÍRÓ KERTÉSZET
    keres szigetszentmiklósi üzemébe üvegházi kultúrákhoz dísznövény kertészeket.
    Fő tevékenységünk: egy-kétnyári- és virágzó cserepes növények szaporítóanyagának előállítása.

    Kizárólag termesztő -profi- kertészeteknek értékesítünk.
    Cégünk az utóbbi években bekapcsolódott a hiper - és barkács áruházak cserepes dísznövényekkel való kiszolgálásába,
    melyet részben saját részben pedig más kertészetek termékeiből szolgálunk ki.
    Munkavégzés modern üvegházban, korszerű berendezések között történik.

    FELADATOK:

    -növényápolási munkafolyamatok és azok szervezése,
    -rendelések összehangolása szállításra
    - termelés és a kereskedelem közötti információk átadása

    - napi munkafolyamatokban való részvétel

    -kapcsolódó adminisztrációs feladtok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú kertészeti végzettség
    • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • Sikerorientált, csapatjátékos szemlélet
    • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
    • Számítógépes alapismeretek: Ms Excel és Word valamint levelező rendszer

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Üvegházi kultúrákban szerzett tapasztalat

    Aktív angol vagy német nyelvtudás

    Lakhely: Szigetszentmiklós és környéke

    Kertészmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

    Modern kertészeti háttér

    Dinamikus munkakörnyezet

    Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Kérjük csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!