Gepida (GEPIDA KERÉKPÁR KFT.)
  • Értesz a bringaszereléshez? Biztos, stabil munkahelyet keresel, ahol egy műszakban kell dolgozni és így tervezhető a magánéleted is? Szereted, ha jó hangulatban telnek a napjaid?
    Akkor csatlakozz jókedvű csapatunkhoz!
    Gepida kerékpárokat gyártó vállalat keres munkatársat, az alábbi pozícióba:
  • Kerékpár összeszerelő

    Főbb feladatok, munkák:

      Egy műszakban dolgozunk, reggel 8 órakor kezdünk, majd napközben egyénileg, teljes kerékpárok
      összeszerelése a feladat. Természetesen közben szünetet tartunk, ebédelünk és jó hangulatot teremtünk.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ha szereltél már kerékpárt, tisztában vagy vele, hogy milyen alkatrészekből, és hogyan épül fel egy kerékpár, téged keresünk! Nálunk a helyed, ha ambiciózus vagy és késztetést érzel rá, hogy többfajta kerékpár szerelésében is bizonyíthass magadnak, valamint precízen, felelősségteljesen végzed a munkád, megbízhatónak vallod magad. Na meg persze, ha Gepida csapattag szeretnél lenni!

    Amit kínálunk:

      családias légkörben, tervezhető munkaidő
      stabil, hosszú távú munkalehetőség egy jó csapatban
      biztos, kiszámítható jövedelem
      a teljesítményt minden hónapban bónusszal jutalmazzuk az egyéni teljesítményed alapján
      lehetőség, hogy megtanuld az elektromos kerékpár szerelés csínját-bínját

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1164 Budapest, Ostorhegy utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Jelentkezés: E-mailben, a pozíció megjelölésével (tárgy: összeszerelő) vagy személyesen, önéletrajzzal a 1164 Budapest, Ostorhegy utca 4. címen és telefonon a 06 1 400 60 65 / 971-es melléken.