A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft.
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kenő- és veszélyesanyag gazdálkodó mérnök

Feladatok:

  • Kenőanyag fogyás felügyelete, egyedi kenőanyag igények kezelése
  • Kenőanyagokkal és veszélyes hulladék kiszállítással kapcsolatos feladatok irányítása
  • Akkumulátor folyadék management
  • Vállalati dokumentációs rendszerben épületkarbantartási dokumentumok kidolgozása, ellenőrzése
  • A területtel kapcsolatos riportok készítése, koordinálása,
  • felügyelete, fejlesztése
  • Beruházási és költségtervek készítésében való részvétel
  • Belső auditokon, üzemeltetői auditokon, ellenőrzéseken való részvétel
  • Kapcsolattartás társterületekkel és a külső partnerekkel, szolgáltatókkal
  • SAP (FP1/SP1) vállalatirányítási rendszer használata

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész-, vegyész- vagy környezetmérnöki végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, csapatban való együttműködés
  • Jó konfliktuskezelő készség
  • Kiemelkedő kommunikációs- és szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Fluid management területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Környezetmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Kistályai utca 2.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

ZF Hungária Kft.
Kistályai út 2.
3300, Eger
+36 36 520 100