DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL

 MAKÓN!

az alábbi pozícióban:

KAZÁNKEZELŐ

Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert 6 havonta béremelésre számíthatsz
  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
  • Mert teljesítmény prémiumra számíthatsz
  • Mert 13. havi fizetést biztosítanak
  • Mert ingyenes buszjáratokkal segítjük a munkábajárást:
    • Nagylak, Magyarcsanád, Apátfalva, Csanádpalota, Kövegy, Dombegyház, Battonya, Mezőhegyes, Pitvaros, Végegyháza, Mezőkovácsháza, Kaszaper, Tótkomlós, Nagyér, Ambrózfalva, Csanádalberti, Királyhegyes, Makó-Rákos, Földeák, Óföldeák, Maroslele, Hódmezővásárhely, Kübekháza, Kiszombor, Szeged - Gyálarét

Milyen feladataid lesznek?

  • Gumitömlők hűtő vagy fűtőrendszerhez szükséges formát adó sablanra való felhelyezése
  • Sablonokat tartalmazó kocsi sínen való betolása, majd kihúzása a vulkanizáló kazánból
  • Kihűlt gumitömlők rendszerezése, rakodása
  • Vulkanizáló kazángép kezelése

Jelentkezz, ha:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséged van
  • Megfelelő a fizikai állóképességed és min. 175 cm magas vagy
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez
  • Monotónia tűrési képességgel rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Munkavégzés helye:

6900 Makó

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.