Kávézóba pultos / szendvicskészítő - üzletvezető

Nettó 250e - 500e Ft havi bér

RED CAFFE Kereskedelmi és Vendéglátóipari Korlátolt Felelősségű Társaság

1077 Budapest, Király utca 57.

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Király utcai
Bite Bakery Cafe kávézóba vagy
Lipóti pékség-reggeliző üzletünkbe
várunk!

Főbb feladatok, munkák:

  • vásárlók kedves, udvarias kiszolgálása
  • a vásárlók szakszerű tájékoztatása termékeinkről
  • áru átvétele, kipakolása
  • eladó pult feltöltése, rendezése
  • pékáruk helyben sütése
  • kávéfőzés
  • szendvicskészítés, receptúrák folyamatos frissítése a vásárlók igényei szerint
  • ajánlatok új szendvics receptúrákra
  • konyha rendben, tisztán tartása
  • pontos napi elszámolás
  • pénztár pontos, precíz kezelése
  • minőség és szavatosság ellenőrzése
  • a bolt zavartalan működésének biztosítása (nyitás, zárás, takarítás, raktár rend biztosítás,)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mosolygós, barátságos, kommunikatív személyiség
  • vevő orientált szemlélet
  • megbízhatóság, lojalitás
  • önálló munkavégzés
  • kiváló csapatszellem
  • gyors, precíz munkavégzés
  • jó terhelhetőség
  • munka során a pékáruk jellemzőinek megtanulása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pékségben vagy élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalat, de kezdőket is betanítunk!

Amit kínálunk:

  • igényes, belvárosi üzlet
  • személyzeti fogyasztás
  • stabil hátterű, magyar cég nyújtotta biztos háttér
  • teljes vagy részleges munkaidős bejelentett állás
  • jó hangulatú csapat, akik segítenek a betanulásban
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési és előrelépési lehetőség több magasabb pozícióba
  • Kezdő fizetés 250 000 - 500 000 Ft  teljesítménytől, pozíciótól függően

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

E-mailben, fényképes önéletrajzzal.