A Budapesten működő Flap Competence Center nemzetközi színvonalú modern bútorszerelvények fejlesztésével, kivitelezésével és gyártásával foglalkozik. A Flap Competence Center 250 alkalmazottal közösen a Häfele és a Kesseböhmer német vállalati csoport szerves része. A modern bútorszerelvényeket a bútorgyártó iparban világszerte használják.

Növekedésünk következményeként, csapatunk erősítésére keresünk Budapest, 18. kerületi telephelyünkre

Karbantartó szakembert

FELADATOK:

  • Szerelőgépek karbantartása, ápolása
  • Automata gépek működésének optimalizálása
  • Szoros együttműködés a gyártás területén dolgozókkal, külsős beszállítókkal és a gyártás-előkészítéssel

ELVÁRÁSOK:

  • Pneumatikus és elektromos berendezések kezelésében szerzett jártasság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Szerelési és karbantartási munkák szakszerű elvégzése
  • Gépek beállítása
  • Hasonló szakterületen szerzett többéves munkatapasztalat
  • Precíz és jó minőségű munka

ELŐNYÖK:

  • Automatizálási technikusi, gépésztechnikusi végzettség
  • Pneumatikus, elektromos és műszaki rajzok olvasásának képessége
  • PLC ismeretek
  • Robotprogramozási ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörülmények, érdekes és igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményhez igazodó javadalmazás
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Jó munkahelyi légkör egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1184 Hengersor utca 30.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.