Karbantartó mérnök

Diatron MI Zrt.

Budapest

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Munkakör:

  • Karbantartási rendszer teljeskörű irányítása, felügyelete, fejlesztése
  • Tesztberendezések és gyártóeszközök tervezése, legyártatása, dokumentálása
  • PDM/PLM környezetben történő műszaki dokumentációk készítése és kezelése
  • Megelőző karbantartások megtervezése
  • Szükséges karbantartási lépések meghatározásadokumentálása
  • Kapcsolattartás külföldi osztályokkal és kollégákkal.

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Barátságos, modern környezet
  • Karrier lehetőségek
  • Tréningek
  • Cafeteria
  • Opcionális éves bónusz

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség, dokumentációkészítésben szerzett tapasztalat
  • Angol és magyar nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Affinitás, érdeklődés a finommechanikai szerelés felé
  • Precíz és pontos feladatmenedzsment
  • Igényes, önálló és felelős munkavégzés.
  • Analitikus és a részletekre kiterjedő gondolkodásmód.
  • 1-3 év gyártástámogatási/karbantartók mérnöki tapasztalat multinacionális környezetben

Amennyiben jelentkezni kíván a hirdetésre, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igényének, valamint a munkakezdés legkorábbi dátumának megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest