GREINER BIO-ONE HUNGARY Kft.
  • Mi nem csupán egy munkát ajánlunk, hanem olyan munkahelyet kínálunk a Greiner Bio-One-nál, ahol otthon érezheti magát.

    Munkatársaink előremutató ötletekkel alakítják a jövőt. Csapatjátékosok, akik megosztják a tudásukat és támogatják az újszerű gondolkodást. Olyan emberek, akik felszabadultan élik az életüket és büszkék arra, hogy erőfeszítéseik hasznosak és eredményesek. A Greiner Bio-One az egyik vezető vállalat a biotechnológia, a diagnosztikai tudományok, a gyógyászati termékek terén csakúgy, mint a kutatásban. Annak érdekében, hogy a versenyben továbbra is élen járjunk, nyitva áll az ajtónk azok előtt, akik tenni akarnak, akik eredményeket érnek el, valamint a rejtett tehetségek előtt.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Karbantartó

    Főbb feladatok, munkák:

      • Automata gyártósorok, összeszerelő berendezések elektronikus, mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása
      • A javításhoz szükséges alkatrészek beazonosítása
      • A gépek és berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
      • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése terv alapján
      • Gépek és berendezések eseti karbantartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középszintű elektronikai végzettség (pl. villanyszerelő, műszerész, mechatronikus, stb...)
      • Automatizált gyártósoroknál szerzett 3-5 év tapasztalat
      • Pneumatikai ismeretek
      • Műszaki érzék
      • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
      • Rugalmas munkavégzés csapatban és önállóan is
      • Jó problémamegoldó képesség
      • Felhasználói szintű számítógép ismeret

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • PLC ismeretek (Siemens)
      • Angol vagy német alap nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • 2 műszakos munkavégzés (hétfőtől péntekig, 8 órás műszakok)
      • Versenyképes jövedelem
      • 13. havi fizetés, hűségprémium, egyéb ösztönző juttatások
      • Útiköltség térítés
      • Igényes, modern munkakörnyezet
      • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
      • Érdekes, kihívást jelentő feladatok

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9200 Mosonmagyaróvár, Fertősor 7.

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!