Látogasson el új honlapunkra: www.fsegura.com
A következő munkakörbe keresünk kollégát :

KARBANTARTÓ

Az F. Segura Hungária Kft. spanyol autóipari cégcsoport tagja, mely csoport fémalapú alkatrészek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik, és termékeit világszerte értékesíti. A vállalat hosszú múltra tekint vissza, alapításunk óta fejlődésünk állandó.

A POZÍCIÓ CÉLJA

A karbantartói csapat tagjaként a termelési tevékenység
folyamatosságának biztosítása, a berendezéspark és a telephely
megfelelő műszaki állapotának fenntartásával.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

  • Gépek, berendezések (présgép, ponthegesztőgép, hegesztőszerszámok ) tervszerű megelőző, javító és nem tervezett karbantartásának végrehajtása
  • Részvétel új berendezések telepítésében
  • A gyárépület műszaki állapotának felügyelete és karbantartása
  • Az energiaellátó és az egyéb, termeléshez szükséges rendszerek megfelelő működésének felügyelete
  • Megelőző/javító karbantartási terv végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Kapcsolási rajzok olvasási ismerete
  • Karbantartási feladatok ellátásához szükséges eszközök ill. azok használatának ismerete
  • Hegesztési alapismeretek előnyösek
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

A Csoporton belül lehetőség nyílik a folyamatos szakmai fejlődésre és nemzetközi projektekben való részvételre. Sikeres pályázónk számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a lenti "Jelentkezem" gombra!