ALAPVETŐ JOGOK BIZTOSÁNAK HIVATALA

AZ ENSZ ÁLTAL AKKREDITÁLT NEMZETI EMBERI JOGI INTÉZMÉNY

Az alapvető jogok biztosa – közismert nevén az ombudsman – legfőbb feladata, hogy az alapjogok érvényesülésével kapcsolatos visszásságokat kivizsgálja és orvoslásuk érdekében általános vagy egyedi intézkedéseket kezdeményezzen. Helyetteseivel kiemelt figyelemmel kíséri a jövő nemzedékek érdekeinek, valamint a Magyarországon élő nemzetiségek jogainak érvényesülését is.

Az alapvető jogok biztosának feladataival kapcsolatos ügyviteli és szakmai előkészítési teendőit ellátó különleges jogállású szerv, az Alapvető Jogok Biztosának Hivatala határozatlan idejű munkaviszonyba pályázatot hirdet az alábbi, teljes munkaidős, budapesti állás betöltésére:

karbantartó

(2 fő)

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • épület és épületgépészeti rendszerek üzemeltetése, karbantartása, kisebb javítási és rakodási munkák elvégzése;
  • elektromos hálózat ellenőrzése, szükséges kisebb javítások elvégzése; világító berendezések és fali kapcsolók ellenőrzése világítótestekben fénycsövek, izzók cseréje (szakképzettségtől függően);
  • tűz- és füstgátló ajtók, pánikzárak, vészlétrák, vészhágcsók ellenőrzése;
  • menekülő és vészvilágítási hálózat ellenőrzés;
  • kültéri világítás ellenőrzése, javítása (szakképzettségtől függően);
  • fűtési- és melegvíz ellátó rendszerek ellenőrzése, szükség szerint kisebb javítások elvégzése (szakképzettségtől függően);
  • vizes blokkok, vizes berendezések, csatornahálózat ellenőrzése, kézi duguláselhárítás;
  • falak, tetőszerkezet, csatornák ellenőrzése, kisebb javítási munkák elvégzése;
  • kisebb asztalos javítási munkák elvégzése;
  • szükség esetén kisebb burkolási, burkolatjavítási munkák elvégzése;
  • faljavítási, kisebb festési munkák elvégzése;
  • ajtó, ablak zárak, kilincsek javítása;
  • szalagfüggönyök javítása;
  • felvonóknál vész esetén a szakszerű mentés megkezdése, illetve végrehajtása;
  • anyagmozgatási, rakodási feladatok elvégzése (bútormozgatás, iratanyag mozgatás, termek berendezése stb.).

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • szakmunkás képesítés, villanyszerelő és/vagy lakatos, asztalos, víz-fűtés szerelő végzettség,
  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

Előnyt jelent:

Irodaépület üzemeltetési, karbantartási területen szerzett gyakorlat.

Egyéb információ:

A foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyve és a Küt. XVI. fejezetének rendelkezései az irányadók. Bérezés megegyezés szerint. Egyéb juttatások a belső szabályzatok alapján.

Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék és kezeljék.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázatok benyújtásának módja: a

Pályázatát fényképes szakmai önéletrajzával és bérigényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva 2021. február 22-ig várjuk. Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését.