Épületkarbantartó

  • Cég neve

    first facility Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Lechner Ödön fasor

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Irodaház műszaki napi üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása és eseti kijavítása
  • Alvállalkozók kísérete
  • Bérlőkkel való kapcsolattartás
  • Munkálatok számítógépen való dokumentálása, munkalapok vezetése

Elvárások

  • Hasonló munkakörnyezetben szereztél már tapasztalatot (irodaházak, bevásárlóközpontok karbantartása)
  • Villanyszerelő vagy gépész vagy, festő vagy burkoló vagy víz-gáz szerelő végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel, képes vagy kezelni elektronikus felületeket
  • Jó kommunikáció készséggel bírsz
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
  • Megoldásorientált, tanulékony személyiség jellemez

Amit kínálunk

  • Teljes körű bejelentett, jogszabályok szerinti határozatlanidejű munkaszerződéssel várunk
  • A cég saját állományába veszünk fel, nem munkaerő-kölcsönző cégen keresztül
  • Igényes munkakörnyezetben dolgozunk valamint biztos kereset vár, késések nélkül
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Hisszük, hogy a sikereink azokra az emberekre épülnek, akik velünk dolgoznak. Ezért a First-nél támogatunk abban, hogy megtaláld a saját utadat és elérd a karriereddel kapcsolatos céljaidatBéren kívüli cafeteria juttatás
  • Szeretjük a vállalati csapatépítő programokat, ugyanakkor nem kötelezünk rá, ha Te inkább magányos farkas vagy
  • Egyszerű és korrekt kiválasztási folyamatot működtetünk, ami maximum két interjú körből áll és minőségi visszajelzésen alapul
  • Munkatársajánló programunkkal díjazzuk, ha te is új munkatársat hozol hozzánk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Már rágóra keresed azt a céget, ahol jól érzed magad? Egy olyan munkahelyet keresel, ahol szükség van a szakmádra, és mi több, a mesteremberek szakértelmére? Várunk a first facility Kft-nél!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a „Jelentkezem” keresztül.