Abbázia-Group Kft.

Karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

    Karbantartási csapatunkba keresünk asztalos, villanyszerelő illetve hideg és melegburkoló munkatársat.

    Friss nyugdíjasok jelentkezését is várjuk szeretettel.

    FŐBB FELADATOK

    • A szálloda területén észlelt hibák, hiányosságok jelzése, javítása
    • A szálloda területén lévő felújítási munkálatok elvégzése
    • Anyagbeszerzés
    • Munkája során az anyaggal és energiával való szakszerű és takarékos gazdálkodás
    • Jó együttműködési készség más részlegek munkatársaival
    • Személyre szabott tervezett megelőző karbantartási feladatok maradéktalan teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • B kategóriás jogosítvány
    • villanyszerelő, festő illetve hideg és melegburkoló szakmunkás végzettség
    • Legalább két éves szakmai gyakorlat, szállodai tapasztalat előny
    • Jó kommunikációs készség, idegen nyelv ismerete előnyt jelent
    • Pontos, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
    • Önállóság, kezdeményezőkészség, probléma megoldó készség

Amit kínálunk:

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Teljes, ill. részmunkaidős állás
    • Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
    • Munkaruha biztosítása
    • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1029 Budapest, Feketefej utca 2.

Fényképes Önéletrajz