Ha autóipari fejlesztésről van szó, a mi kollégáink azok, akik a mobilitást komplett összefüggéseiben értelmezik és kezelik. Fejlesztés szenvedéllyel. Ezek vagyunk mi.
Az EDAG Hungary Kft., mint az EDAG Engineering GmbH magyarországi irodája várja az alábbi szakemberek jelentkezését:

Junior villamosmérnök (kábelköteg fejlesztés)

Munkaköréhez tartozik:

  • járművillamossági hálózatok kapcsolási rajzainak műszaki fejlesztése
  • biztosíték- és testpont-koncepció tervezése és méretezése
  • együttműködés a vállalat külföldi telephelyeivel
  • aktív részvétel a különböző szakterületek műszaki megbeszélésein
  • műszaki dokumentációk és prezentációk készítése

Feltételek:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnök, informatika)
  • Járművillamossági vagy -elektronikai tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló, struktúrált és célorientált munkamorál
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás
  • Külföldi betanulás és alkalomszerű üzleti utak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria rendszer
  • Teljesítményfüggő 14. havi prémium kifizetés
  • Lakhatási támogatás
  • Ingyenes egészségügyi ellátás, manager szűrés
  • Szakmai és idegen nyelvi ismeretek bővítése
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr, 9024 Zrínyi utca 11.

Felkeltettük érdeklődését?
Ismerkedjen meg velünk!
Várjuk magyar és német nyelvű önéletrajzát.