A KPMG Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. A KPMG-hálózat tagvállalatai 152 országban működnek és 189 000 szakembert foglalkoztatnak világszerte.

Junior Tanácsadó/Tanácsadó – Navision Támogatás

Amivel várunk:

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben
  • Fiatalos és motivált csapat
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Főbb feladatok:

  • Microsoft Dynamic NAV működtetésének támogatása, a rendszer folyamatos ellenőrzése és fejlesztési javasolatok kidolgozása
  • A rendszerrel kapcsolatos feladatok megoldásának menedzselése önállóan, határidők pontos betartásával
  • Részvétel folyamatelemzési, fejlesztési és automatizálási munkákban;
  • Napi szintű kapcsolattartás és együttműködés a támogatott könyvelési csapattal
  • Ügyfelek technikai támogatása, kapcsolattartás;

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy-számvitel vagy gazdasági informatika szak)
  • Teljeskörű Navision program ismeret és minimum 3 éves tapasztalat ennek kezelésében
  • 3-4 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • SQL, VBA Ismeret előnyt jelent
  • Ügyfélközpontúság és IT szemlélet
  • Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés
  • Proatív munkavégzés
  • Kisebb csapatok (2-3 fő) irányításában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk angol és/vagy magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.