ADEPTUM KFT.
Több mint 20 éve stabilan működő kisvállalkozás keres új munkatársat

JELÖLŐGÉP KEZELŐ

munkakör betöltésére.

    Új kollégánk a kereskedelem területén tevékenykedő, 9 fő létszámú cégünk csapatához csatlakozik, ahol munkáját önállóan, a gyártást irányító kolléga vezetése mellett végzi majd, Budapest XI. kerületében található telephelyünkön.

    Kollégáink mindegyike elkötelezett, hosszú ideje tartozik közösségünkhöz, ahol kiemelt érték és tényező az ember és a becsület, így olyan munkatárssal kívánjuk bővíteni csapatunkat, aki számára ezen szempontok kiemelkedő jelentőséggel bírnak.

Feladatok:

  • asztali nyomtató és gravírozó berendezések működtetése és kiszolgálása, műanyag termékek jelölése
  • termékek válogatása, vonalkód olvasási és ellenőrzési feladatok
  • a legyártott termékek minőségének ellenőrzése
  • csomagolási feladatok

Elvárások:

  • minimálisan középfokú iskolai végzettség
  • műszaki érzék (műszaki képesítés nem feltétel)
  • önállóság, precizitás
  • rugalmasság, monotonitás tűrés
  • pozitív életszemlélet, ápolt megjelenés
  • önmagára és környezetére, munkájára igényes

Amit nyújtunk:

  • alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkafeltételek
  • stabil, barátságos, stresszmentes munkahelyi környezet
  • tervezhető időbeosztás, fix nappali 8 órás munkaidő
  • versenyképes jövedelem

    Előnyt jelent úgy leendő kollégánk, mind részünkre az irodához közelebb eső lakhely (XI. XXII. kerület)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődő cégnél, ahol számítanak az ötleteire és a munkájára, valamint fontos Ön számára, hogy egy emberi léptékű közösség tagja legyen, kérjük, magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.