AMAG CORPORATE SERVICES AG

Svájc mint új munkahely?

Az AMAG a Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA márkákkal és a VW haszongépjárművekkel Svájc vezető gépjármű-kereskedelmi vállalata.

Az AMAG kiskereskedelmi szervezete különböző telephelyeire (Svájc német nyelvű területén) munkatársakat keres járműfényező munkakörre, megegyezés szerint.

Járműfényező (f/n)

Feladatok:

    Feladatok:

    • Többféle járműfényezési és javítási munka
    • Alapozási és feltöltési munkák, valamint alternatív javítások (pl. Clever Repair)
    • Segítségnyújtás a járművek tisztításában, polírozásában és a felület utókezelésében (finiselés), beleértve a végső ellenőrzéseket is
    • Segítségnyújtás a fogyóanyagokkal való gazdálkodásban

Elvárások:

    Amit Öntől várunk:

    • Járműfényező képesítés egy ismert márka általi hitelesítéssel, többéves saját munkatapasztalat ebben a tevékenységi körben
    • Nagyon jó gyakorlati németnyelv-tudás (B1 szint) és érvényes vezetői engedély személygépkocsikhoz (B kategória)
    • Minőségtudatos munka, jó modor és jó beilleszkedési képesség
    • Többnapos próbamunkán való részvétel a jövőbeli munkahelyszínen

Amit kínálunk:

    • Izgalmas és változatos feladatkör egy svájci AMAG üzemben
    • Összeszokott és motivált csapat
    • Rendkívül vonzó svájci foglalkoztatási és munkafeltételek
    • Gépkocsihoz fűződő vonzó kedvezmények
    • Érdekes bevezető program

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Switzerland