Prohumán 2004 Kft.
Állami tulajdonban lévő partnerünkhöz jelenleg

IT vezető

pozícióba keresünk munkatársat, budapesti csapatukba.

Főbb feladatok, munkák:

  • biztosítja a cég teljeskörű informatikai – hardver és szoftver - rendszereinek működtetését,
  • gondoskodik a legelőnyösebb szolgáltatói szerződések megkötéséről, időszakos felülvizsgálatáról,
  • gondoskodik az információ biztonsági rendszerek működéséről és azok fejlesztéséről,
  • kialakítja, továbbá biztosítja az informatikai szakterülettel kapcsolatos szabályzatok cégen belüli betartatását,
  • kapcsolatot tart a külső partnerekkel, rendszerfejlesztőkkel, a hardver és szoftverszállítókkal,
  • elkészíti a szakterületét érintő éves költségvetési terveket,
  • összehangolja a több szakterületet érintő informatikai feladatokat,
  • az IT csapat operatív és stratégiai vezetése,
  • telephelyekkel való kapcsolattartás, működésük biztosítása,
  • a rendszerfejlesztési feladatok megtervezése és kiviteleztetése,
  • projektek tervezésében és szervezésben való részvétel,
  • folyamatok fejlesztése a minőség és hatékonyság jegyében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 5 év vezető pozícióban szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • önálló munkavégzés,
  • precizitás, pontosság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • állami tulajdonú gazdasági társaságnál szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Ms Office Excel felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmet,
  • fejlődési lehetőséget,
  • szakmai kihívásokat,
  • hosszú távú, stabil munkahelyet, fiatalos csapattal.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

XI. kerület

Ha szívesen dolgozna egy biztos hátterű, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor szíveskedjen elküldeni fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.