Magnetic Kft.
  • A Magneticnél minősített Canon partnerként (Gold partner in Graphic arts, AEC&M, Silver partner in Document digitisation) több mint 25 év tapasztalattal a hátunk mögött biztosítunk kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat az irodatechnika és az informatika területén. Máshogy, mint mások. Nálunk fókuszban az ügyfélelégedettség, melyet olyan minőségi szolgáltatásokkal és iparágvezető standardokat felvonultató eszközökkel biztosítunk, melyek egyszerre tudnak költséghatékonyak és produktívak lenni.

  • IT szerviztechnikus / Műszerész

      Canon nyomtatók és MFP készülékek támogatásához szerviztechnikus (IT / Mechanikai műszerész) álláslehetőséget kínálunk fiatalos (akár pályakezdő) munkatárs részére aki talpraesett, precíz, munkájára igényes, dinamikus csapatmunkára képes egy több mint 25 éves múltra visszatekintő vállalkozásnál.

    Főbb feladatok, munkák:

      Az általunk forgalmazott Canon gyártmányú, profsszionális / üzleti kategóriájú irodatechnikai berendezések telepítésére, javítására, karbantartására keresünk szerviztechnikust. Az ideális jelölt a betanulási időszak után önállóan képes speciális nyomtatók, szkennerek, MFP-k telepítésére, karbantartására, javítására ügyféloldalon és telephelyen egyaránt. Az IT szakértelem (operációs rendszer és hálózati ismeretek) a munkavégzés elválaszthatatlan része. Ha nem foglalkoztál még ezzel a témával, nálunk és a gyártó által biztosított tanfolyamokon egyaránt beletanulhatsz.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • B kategóriás jogosítvány
      • Angol nyelv alapszintű ismerete (szervizdokumentáció értelmezése)
      • Precíz, igényes - Önmagára és munkájára egyaránt
      • Jó kommunikációs készség, talpraesettség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előny, ha:

      • Műszaki beállítottságú vagy
      • Használod, szereted és jártas vagy az informatikában is
      • Nem ijedsz meg a csavarhúzótól
      • Váratlan helyzetekben is feltalálod magad
      • Magabiztosan kommunikálsz
      • Könnyen beilleszkedsz, alkalmazkodsz egy már több évtizedes csapathoz

    Amit kínálunk:

      Stabil és rendeztett háttér, több mint 25 éves múlttal

      Igényes munkakörülmények

      Egyénre szabott - annak erősségeire épülő - munkakör

      Céges autó vagy saját jármű használata költségtérítés ellenében

      Gyártói tanfolyamok, továbbképzések

      Mobiltelefon, cafetéria, egyéb béren kívüli juttatások

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszerüzemeltető
    • Szakmunka
    • Műszerész
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1135 Budapest, Kisgömb utca 25.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Kipróbálnád magad? Fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével juttasd el részünkre!