It rendszerszervező

MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt.

1051 Budapest, Nádor u. 31.

Elvárt technológiák
IT BIZTONSÁG
Módszertanok és szoftverek
Jira Confluence
Biztosított eszközök
Laptop Mobiltelefon

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet

határozatlan idejű munkavégzéssel

IT Rendszerszervező

munkatársat keres

Leendő munkatársunk a feladatkörébe tartozó rendszerekhez kapcsolódóan részt vesz a Bank kijelölt informatikai rendszereinek beszerzésében, tervezésében, szervezésében, fejlesztésében, tesztelésében, élesítésében, üzemeltetésre való átadásban és az ehhez szükséges dokumentációk elkészítésében, továbbá az ezekhez kapcsolódó fejlesztések/projektek vezetésében, végrehajtásában.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • pénzügyi és üzleti napi működést támogató egyedi alkalmazások fejlesztését végző csoport és külső szállítók, vezetői és fejlesztői támogatása, követése
  • üzleti és technikai specifikációk alapján a fejlesztési feladat megtervezésében aktív részvétel és támogatás, dokumentumok határidőre elkészítése, leszállítása
  • tervezés során becslések és követelmények kidolgozásában történő aktív részvétel
  • folyamatos kapcsolattartás az üzleti, szakmai területekkel
  • fejlesztési igények pontos felmérése, elemzése, dokumentálása és a fejlesztés követése
  • rendszertervek, fejlesztési dokumentációk elkészítése, kezelése
  • saját-termék és tulajdonosi szemléletű gondoskodás az IT alkalmazási életciklus során
  • a projektszervezet együttműködő területei közötti célorientált szakmai kommunikáció elősegítése, koordinálása (üzlet, tervezés, fejlesztés, üzemeltetés, tesztelés, IT biztonság)
  • az üzleti igények alapján az informatikai feladatok és célok felmérése, specifikálása, előkészítése az informatikai terület számára
  • együttműködés a minőségirányítással – incidensek, fejlesztési fázisok dokumentálása,
  • együttműködés a fejlesztőkkel a szoftver teljes megvalósítási életciklusa során
  • az üzleti folyamatok és adatok informatikai alkalmazásokhoz való kapcsolódásának, feltérképezésének aktív támogatása
  • külső erőforrással megvalósított fejlesztések esetén a fejlesztések folyamatos követése, ellenőrzése, kapcsolattartás a szállítóval

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

Szakmai elvárások:

  • legalább 3 év rendszerszervezői és/vagy IT szoftver projektvezetői tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai, matematikai, gazdasági-informatikus)
  • rendszerszemléletű és folyamatorientált gondolkodásmód, lelkiismeretes munkavégzés
  • modern IT megoldások, alkalmazások tervezésében és működtetésében, szerzett tapasztalat, szaktudás
  • széleskörű informatikai technológiai szakismeret, kiemelten egyedi alkalmazásfejlesztési és rendszerintegrációs területeken
  • rendszertervezési gyakorlat

Szükséges készségek, képességek:

  • magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • jó szervező-, tárgyaló- és kapcsolatteremtő készség
  • jó kapcsolattartó és konfliktuskezelő képesség
  • feladatorientált és együttműködő munkavégzés
  • proaktív problémamegoldó képesség
  • kreativitás, csapatszellem, lojalitás
  • felhasználókkal való kapcsolattartás képessége
  • analitikus, problémafeltáró gondolkodásmód, összefüggések gyors felismerése
  • képesség az elvégzett munka dokumentálására és a sztenderdek szerinti munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • pénzügyi, elszámoló – gazdasági alkalmazások, szoftverek fejlesztésében szerzett munkatapasztalat
  • IT projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • JIRA, Confluence, GitLab, TopDesk kezelésének ismerete
  • Webfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • adatbázisok tervezésében szerzett tapasztalat
  • Interface specifikációk tervezésében szerzett tapasztalat

Amit a leendő kollégánknak kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • erős szakmai tudást igénylő, kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • laptop, mobiltelefon
  • versenyképes bérezés, kimagasló Cafeteria keret, kiemelkedő egyéb juttatások (pl.: egészségbiztosítás, céges üdülési lehetőség, sportolás támogatása)

A pozíció betölthető:

Akár azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerintegrátor
  • Rendszertervező

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, kérjük, juttassa el hozzánk magyar nyelvű önéletrajzát.

Kérjük, mindenképp regisztráljon a Bankunk karrieroldalán található adatbázisba, mert a jelentkezését csak ebben az esetben tudjuk elfogadni!