Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

IT Project Manager (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Aktív részvétel a T-Systems International nemzetközi projektjeiben
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése
  • Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése
  • Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)
  • Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen
  • Tárgyalóképes angol ÉS kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 4-5 év informatikai projektektapasztalat nemzetközi környezetben
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Mobilitás, akár 25% projekthelyszínen
  • Erkölcsi bizonyítvány

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • Üzemeltetési ismeret (operációs rendszerek és/vagy szerver oldali alkalmazások)
  • ITIL certifikáció
  • Risk Management vagy Due Diligence tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tesztmenedzsment tapasztalat

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest_Infopark

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Project Manager (Budapest)
  • Rövid pozíció név: Projektmenedzser
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város:
  • Feladatok: Aktív részvétel a T-Systems International nemzetközi projektjeiben Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen) Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára
  • Elvárások: Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen Tárgyalóképes angol ÉS kommunikációs szintű német nyelvtudás Legalább 4-5 év informatikai projektektapasztalat nemzetközi környezetben Fejlesztési módszertanok ismerete Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel Mobilitás, akár 25% projekthelyszínen Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>