Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

IT Minőségbiztosítási munkatárs (PB-8028)

A munkáltatóról / About the company

Partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt szakembert IT Minőségbiztosítási munkatárs munkakörbe.

Pozíció részletezése / Position overview

Responsibilities / Feladatok

  • IT GxP és adatintegritás szerinti megfelelőség biztosítása a szoftvertámogatott rendszerek esetében.
  • Laboratóriumi, vállalatirányítási szoftverek validálása, tesztelése
  • Rendszeres ellenőrzések végzése és a tapasztalt eltérések kezelése az elkésztett validálásokban
  • Tesztelési feladatok támogatása, kidolgozása szoftverfejlesztések, beszerzések során
  • A validáláshoz kapcsolódó szabályozási környezet kialakításának koordinálása
  • DATA integrity guidelinek (WHO, FDA, MHRA) ismerete, nyomon követése és ezek alkalmazása a szoftver validálások során

Requirements / Elvárásaink

  • Szakirányú (informatikai) felsőfokú végzettség; (B.sc.\M.sc.),
  • 3-5 minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • GAMP 5, GxP, gyógyszeripari elvárások ismerete
  • Szoftver tesztelési, validálási előírások ismeret, Data Integrity guideok ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precizitás, gyakorlatias gondolkodás

Nice to have / Előny:

  • 21 CFR Part 11, EU GMP Annex 11 előrások ismerete
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét küldje a Jelentkezem gombra kattintva!

Location / Munkavégzés helye

Budapest

Sectors / Állás munka területei

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: JOBSgarden>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Minőségbiztosítási munkatárs (PB-8028)
  • Rövid pozíció név: It munkatárs
  • Hirdető cég: JOBSgarden
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: IT GxP és adatintegritás szerinti megfelelőség biztosítása a szoftvertámogatott rendszerek esetében. Laboratóriumi, vállalatirányítási szoftverek validálása, tesztelése Rendszeres ellenőrzések végzése és a tapasztalt eltérések kezelése az elkésztett validálásokban Tesztelési feladatok támogatása, kidolgozása szoftverfejlesztések, beszerzések során A validáláshoz kapcsolódó szabályozási környezet kialakításának koordinálása DATA integrity guidelinek (WHO, FDA, MHRA) ismerete, nyomon követése és ezek alkalmazása a szoftver validálások során
  • Elvárások: Szakirányú (informatikai) felsőfokú végzettség; (B.sc.\M.sc.), 3-5 minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlati tapasztalat GAMP 5, GxP, gyógyszeripari elvárások ismerete Szoftver tesztelési, validálási előírások ismeret, Data Integrity guideok ismerete Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban Precizitás, gyakorlatias gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-20