A Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt. Kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

IT igény- és kapacitás menedzser

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • IT platform/infrastruktúra fejlesztési és bővítési igények kezelése és koordinálása
  • Aktív részvétel az infrastruktúra és alkalmazás réteget érintő projektekben – projektek koordinációja, a kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Üzleti igények felmérése, pontosítása. Az igények bemutatása az IT szakterületeknek
  • Projektek/igények megvalósíthatósági elemzése együttműködésben az értintett szakmai társterületekkel
  • Projektek/igények erőforrásbecslésének elkészítése, költségvetési tervének előkészítése ajánlatadáshoz
  • Szakmai együttműködés és kapcsolattartás a feladatkörben érintett belső (IT Architect, IT infrastruktúra fejlesztés és üzemeltetés, Projekt Management, Beszerzés, stb.) és külső szolgáltatókkal, továbbá a megrendelői terület szakembereivel, képviselőivel
  • Vezetői döntéstámogató dokumentációk előkészítése
  • Napi munkához szükséges dokumentum sablonok kidolgozása, naprakészen tartása
  • Felmerülő működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák elemzésében és javításában való részvétel, hatékonyságnövelő javaslatok és megoldások előterjesztése
  • A rábízott igények/projektek státuszriportjának naprakészen tartása

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben (IT eszköz- és/vagy erőforrásgazdálkodás, Kapacitásmenedzsment, IT Projekt Menedzsment/Koordináció, IT Szolgáltatás menedzsment) szerzett tapasztalat
  • Rendszerezési, szervezési és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontúság, szolgáltató szemléletmód
  • Folyamatorientált, strukturált gondolkodásmód
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • ITIL alapú folyamatok ismerete
  • Önállóság
  • Precizitás, a kiadott munkára való igényesség
  • Elméleti, rálátás szintű ismeretek az IT HW & SW infrastruktúráról és szolgáltatási szint menedzsmentről, esetleg igény- vagy szolgáltatásmenedzseri tapasztalat ennek valamely ágából

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • Üzemeltetési folyamatok automatizálásában szerzett ismeret – Folyamatmenedzsment szinten
  • KPI szerinti működés ismerete
  • Vállalati környezetben használatos IT technológiák (virtualizáció, operációs rendszerek, adatbázisok, hálózat, adattárolási megoldások, szerver architektúra, workflow, stb.), vagy azok közül valamelyik alap/rálátás szintű ismerete
  • JIRA, Confluence tapasztalat
  • Ticketing rendszerben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • IT Projekt koordinátori és/vagy IT Igénymenedzseri tapasztalat
  • Pénzintézeti / Telekommunikációs / IT Szolgáltatói környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kapás utca 11-15.
  • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Kapás utca 11-15.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.