Partnerünk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található telephelyére keressük új munkatársukat

IT CSOPORTVEZETŐ

munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Napi operációs tevékenységek elvégzése
  • Két fős csapat vezetése
  • Gyártó cég informatikai infrastruktúrájának teljes körű hardver és szoftver támogatása
  • Kapcsolódó nyilvántartások, dokumentációk vezetése, naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, szükség esetén tanácsadókkal, fejlesztőkkel és a belga anyavállalat IT részlegével
  • Riportok / projektterv készítése társosztályoknak és a vezetőség részére
  • Részvétel az informatikai fejlesztésekben
  • Hardware és software beszerzések intézése

Elvárások:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Angol nyelv (aktív) használata írásban és szóban egyaránt
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat IT területen (MS Windows server, AD, SQL server, SQL, Windows 10, Exchange, hálózatkezelési ismeretek)
  • Rugalmasság, gyors tanulási képesség
  • Jó analizáló és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • terhelhetőség, megbízhatóság, kreatív személyiség
  • Ügyfél-orientáltság, segítőkészség
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (pl. SAP, exact)

Örülünk, ha rendelkezel a fentieken kívül még:

  • Oracle adatbázisok ismeretével
  • Cisco aktív hálózati eszközök ismeretével
  • Tapasztalatod van PLC vezérelt berendezések működésében
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Adatvédelem, IT biztonság területén szerzett szakmai tudás

Amit pedig mi biztosítunk a számodra:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, kellemes légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Amennyiben érdekes lehet számodra a lehetőség, arra kérünk, hogy szakmai önéletrajzodat küldd el számunkra a "Jelentkezem" gombra kattintva.