Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Irodavezető

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kis létszámú (3-5 fő) iroda dolgozóinak vezetése
  • Ügyfélszolgálat tartása (telefonos, e-mailes és személyes formában is), reklamációkezelés
  • Partnerekkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Partneri megrendelések teljes körű ügyintézése
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal
  • Pénztárkezelés, pénzügyi nyilvántartások precíz vezetése
  • Dokumentumok rendszerezése, iktatása, nyomon követése

Elvárások:

  • Minimum felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, szövegszerkesztő és táblázatkezelő programok készségszintű használata
  • Angol/német/egyéb nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Családias, fiatalos, vidám csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Irodavezető
  • Hirdető cég: LECHNER és ZENTAI Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Kis létszámú (3-5 fő) iroda dolgozóinak vezetése Ügyfélszolgálat tartása (telefonos, e-mailes és személyes formában is), reklamációkezelés Partnerekkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás Partneri megrendelések teljes körű ügyintézése Aktív együttműködés a társosztályokkal Pénztárkezelés, pénzügyi nyilvántartások precíz vezetése Dokumentumok rendszerezése, iktatása, nyomon követése
  • Elvárások: Minimum felsőfokú végzettség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, szövegszerkesztő és táblázatkezelő programok készségszintű használata Angol/német/egyéb nyelv társalgási szintű ismerete
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-05
Állás, munka még: LECHNER és ZENTAI Kft.>