Trenkwalder Kft.

Informatikai vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • biztosítja a cég teljeskörű informatikai - hardver és szoftver - rendszereinek működtetését
  • biztosítja a telekommunikációs rendszerek minél költséghatékonyabb működtetését
  • gondoskodik a legelőnyösebb szolgáltatói szerződések megkötéséről, időszakos felülvizsgálatáról
  • gondoskodik az információ biztonsági rendszerek működéséről és azok fejlesztéséről
  • biztosítja az Informatikai szakterülettel kapcsolatos szabályzatok cégen belüli betartatását
  • szakmai kapcsolatot tart a cégcsoport Csoport- és régiós informatikai központjaival
  • kapcsolatot tart a külső partnerekkel, rendszerfejlesztőkkel, a hardver és szoftverszállítókkal
  • elkészíti a szakterületét érintő éves költségvetési terveket
  • összehangolja a több szakterületet érintő informatikai feladatokat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • aktív kommunikációképes német nyelvtudás
  • középfokú végzettség
  • legalább 2 év nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
  • 5+ év vezető pozícióban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • kimagasló informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • 13. havi bér
  • utazási költségtérítés
  • jelenléti prémium

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Zala megye